пʼятниця, 2 червня 2023 р.

ЗАЛ №23 9-В клас Вітання із закінченням навчального року

Прийміть вітання з закінченням навчального року! Для кожного він був різний, для когось життєвим уроком, новим відкриттям, важливими подіями, для когось черговою порцією знань, умінь, навичок простим або складним, але для всіх і кожного повним роздумів, висновків, планів. Нехай час відпочинку і перезавантаження не мине даремно, а поверне всіх міцними, здоровими, гарними, готовими до нового старту.
А нашим чудовим випускникам бажаємо впевненості, везіння і благополуччя в усьому. Нехай обраний вами шлях буде легким, удача залишається незмінною і все задумане збудеться.
Також хочемо подякувати вчителям за їхню важку працю, і висловити глибоку повагу! Ви стільки років поспіль вкладаєте частинку власної душі у кожного учня, навчаючи і наставляючи на правильний шлях… Бажаємо вам міцного здоров’я і сил для великих звершень, нехай ваша робота приносить вам виключно радість і щастя.
Окреме спасибі нашому класному керівнику Тимошенко Оксані Григорівні за важливий досвід, невичерпну енергію, самовіддану працю та привиту тягу до знань. Вітаємо! Бажаємо і надалі радувати учнів своїми посмішками, щирістю, проникливістю!