четвер, 1 вересня 2022 р.

Перша зустріч у новому навчальному році

Сьогодні, у цей важливий для всіх нас день, ми зібралися разом, щоб почати новий навчальний рік. Спочатку лунали  привітання  з 1 вересня та надихаючі слова від директора та учнів нашої школи. А ось гімн України, здається, торкнувся нашої душі, бо нажаль, для нашої країни настали нелегкі часи.
Війна вплинула на кожного. Сьогодні ми не почуваємося у безпеці, але ми любимо свою землю і віримо, що перемога за нами. Нажаль Україна платить за свою незалежність найціннішим – тисячами людських життів, тому ми вшанували пам’ять всіх невинних загиблих та наших славетних воїнів, які виборювали нашу свободу, хвилиною мовчання. 
Звісно, в цьому році на першому місці є питання безпеки, тому наш класний керівник розповіла нам основні правила поведінки дітей в умовах воєнного стану на вулиці, у громадських місцях та у цифровому середовищі, про навички власного убезпечення під час ситуацій, що несуть загрозу життю і здоров’ю.
Але згадаємо, що 1 вересня – святковий день, та побажаємо усім працівникам освіти, учням та їх батькам мирного неба, легкого та цікавого навчального року, міцного здоров’я, визначних успіхів та здійснення бажань!